O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Prezident, ijod va ixtisoslashtirilgan maktablarni rivojlantirish agentligi

Aloqa ma'lumotlari:

   +998 (71) 207 20 17
   info@piima.uz, piima@exat.uz, p.piima@exat.uz
   100170 Toshkent shahri Do'rmon yo'li 34-uy

Markaziy apparat


Vakant

Bo‘lim nomi: Taʼlim sifatini monitoring qilish va baholash bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: *@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (231)


Ubbiyev Alisher Toirovich

Bo‘lim nomi: Prezident maktablari bilan ishlash bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: aubbiev@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (151)


Vakant

Bo‘lim nomi: Ijod maktablari bilan ishlash bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: *@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (161)


Umarov Anvar Abrardjanovich

Bo'lim nomi: Jamoatchilik va ommaviy axborot vositalari bilan aloqalar
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: a.umarov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (121)


Vakant

Bo‘lim nomi: O‘quvchilarni maʼnaviy va maʼrifiy tarbiyalash va psixologik qo‘llab-quvvatlash bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: *@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (211)


Vakant

Bo‘lim nomi: Olimpiadalarni tashkil qilish shoʻbasi
Lavozimi: Shoʻba boshlig‘i
Elektron pochta: *@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (311)


Vakant

Bo‘lim nomi: Metodik taʼminot va standartlarni ishlab chiqish boshqarmasi
Lavozimi: Boshqarma boshlig‘i
Elektron pochta: *@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (241)


Usmonov Xasan Toxirovich

Bo‘lim nomi: Ish yuritish, ijro intizomini nazorat qilish va murojaatlar bilan ishlash bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: x.usmonov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (272)


Samandarov Hakimboy Davlatbayevich

Bo‘lim nomi: Ixtisoslashtirilgan maktablar bilan ishlash bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: x.samandarov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (181)


Niyazov Farxod Shamilevich

Bo‘lim nomi: Xalqaro hamkorlik bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: f.niyazov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (131)


Ergashaliyeva Nilufar Ikromjon qizi

Bo‘lim nomi: Yuridik bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: n.ergashaliyeva@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (141)


Kurbanov Ruslan Karimovich

Bo‘lim nomi: Axborot- kommunikatsiya texnologiyalari bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: r.kurbanov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (221)


Abdusalamova Gulrux Raxmatullayevna

Bo‘lim nomi: Seleksiya va pedagoglar malakasini oshirish bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: g.abdusalamova@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (191)


Alimov Abror Batirovich

Bo‘lim nomi: Moliya-iqtisod boshqarmasi
Lavozimi: Boshqarma boshlig‘i
Elektron pochta: a.alimov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (201)


Ashirov Said Anorbayevich

Bo‘lim nomi: Iqtidorli yoshlarni tanlab olish shoʻbasi
Lavozimi: Shoʻba boshlig‘i
Elektron pochta: s.ashirov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (171)


Shakirov Xasan Rustamovich

Bo‘lim nomi: Moliyalashtirish va monitoring qilish bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: x.shakirov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (203)


Talipova Dilbar Bakiyevna

Bo‘lim nomi: Xodimlar bilan ishlash bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: d.talipova@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (261)


Numonov Mashhur Matlubovich

Bo‘lim nomi: Moddiy texnika taʼminoti bo‘limi
Lavozimi: Bo‘lim boshlig‘i
Elektron pochta: m.numonov@piima.uz
Telefon: +998 (71) 207-20-17 (281)