Cambridge Assessment tashkilotining Test ishlab chiqish va qabul jarayonlarini muvofiqlashtirish departamenti boshlig'i Gwen Caudwell Prezident maktablariga kirish imtihonlari yuzasidan munosabat bildirib, kirish imtihonlari  natijalarining adolatli bo'lishini ta'kidlab o'tdi.
Mazkur intervyu subtitr bilan e'tiboringizga havola etilmoqda.
Hurmatli ota-onalar, natijalar e'lon qilinmasdan, turli  gap-so'zlarga yo'l qo'ymasligingizni so'raymiz. Cambridge Assesment tashkiloti har bir nomzod natijasining adolatli bo'lishini ta'minlashni o'z zimmasiga oldi.
Eslatib o'tamiz, asossiz korrupsiyada ayblash, shaxsga nisbatan qilingan bo'hton va tuhmatlar uchun qonun oldida javobgarlik belgilangan.

G. Caudwell the head of the department of the Cambridge Assessment on Presidential Entrance Exams
Gwen Caudwell, head of the Test Development and Admission Process Coordination Department at Cambridge Assessment, commented on the entrance exams for the Presidential Schools, stressing that the results of the entrance exams would be fair.
This interview is subtitled.
Dear parents, we ask you not to allow any rumors without announcing the results. The Cambridge Assessment is committed to ensuring that each candidate’s result is fair.
It should be noted that the law provides for liability for unfounded corruption, defamation and libel.