Namangan va Xiva shahridagi Prezident maktablarida Teamcoach International tomonidan online vebinar tashkil etildi
O’zbekistonning Malayziyadagi elchixonasi bilan hamkorlikda Prezident ta'lim muassasalari agentligi tizimidagi Xiva va Namangan shaharlaridagi Prezident maktablarida pedagog-kadrlar va o'quvchilar uchun Malayziyaning nufuzli kompaniyalari bilan onlayn vebinar tashkil etildi.
Jumladan, Teamcoach International tomonidan o'tkazilgan vebinar doirasida ishtirokchilar zamonaviy o'qitish metodikalari, o'quvchiga yo'naltirilgan darslarni yo'lga qo'yish va mustaqil tadqiqot olib borish bo'yicha ma'lumotlarga ega bo'lishdi.
Shuningdek, Malayziyaning Fusionex Academy tomonidan o'tkazilgan 2 kunlik "Fundamentals of Data Analytics" mavzusidagi vebinar  o'qituvchilarning ma’lumotlar bilan ishlash borasidagi bilimlarini yanada oshirishga xizmat qildi.

An online webinar was organized by Teamcoach International at Presidential Schools in Namangan and Khiva
In cooperation with the Embassy of Uzbekistan in Malaysia, an online webinar with leading Malaysian companies was organized for teachers and students at the Presidential Schools in Khiva and Namangan under the Agency for Presidential Educational Institutions.
In particular, during the webinar organized by Teamcoach International, participants learned about modern teaching methods, student-centered lessons and independent research.
The 2-day webinar on “Fundamentals of Data Analytics” organized by Fusionex Academy of Malaysia also served to increase teachers' knowledge of working with data.