Prezident ta'lim muassasalari agentligi tizimidagi "Yangi O'zbekiston" universitetiga qabul jarayonlari munosabati bilan Ochiq eshiklar kuni tadbiri bo'lib o'tdi
Bugun, 4-iyun kuni Prezident ta'lim muassasalari agentligi tizimidagi "Yangi O'zbekiston" universitetiga qabul jarayonlari munosabati bilan Ochiq eshiklar kuni tadbiri bo'lib o'tdi.
Tadbir davomida universitet taqdimoti, professor-o’qituvchilar bilan to’g’ridan-to’g’ri muloqot va universitet o’quv binosi bo’ylab ekskursiya tashkil etildi.
Tadbir doirasida mutaxassislar tomonidan yig'ilganlarga universitet faoliyati, fakultet va yo’nalishlar, shuningdek, qabul jarayonlari haqida batafsil ma'lumot berildi.

OPEN DOORS DAY was held at New Uzbekistan University under the Agency for Presidential Educational Institutions.
Today, on June 4, OPEN DOORS DAY was held at New Uzbekistan University under the Agency for Presidential Educational Institutions.
Within the framework of the event, university presentation, face-to-face interactions with professors and a campus tour were organized for the guests.
The event was a great opportunity for applicants who want to get acquainted with the university life and get answers from experts about the faculty and majors, as well as admission process.